• Uluslararası Konfeksiyon Makineleri Fuarı
  • 21-24 Eylül 2022
Kalan Süre

Haberler

Konfeksiyon Makine Sektörünün Tek Tercihi

Türk ekonomisinin en büyük destekçilerinden konfeksiyon makine sanayinin lider imalatçı ve ihracatçı firmaları CNR KONFEK 2022 Fuarı’nda bir araya gelecek.
 
ALBA, ALTIN MAKİNA, ASTAŞ, COATS, CREDO, ÇATMA, ÇOŞKUN MAKİNA, DEMİRBİLEK, DESİGNCAT, DATATEC, DURAK TEKSTİL, EFATECH, GALERİ MAKİNA, GLENGO, GÜNEY TEKNOLOJİ, İTİMAT MAKİNA, KEÇOĞLU, KEÇOĞLU BİRADERLER, KONSAN, MAKİNA ÇOŞKUN MC, MALKAN, MAVİ ELEKT., MEKTAŞ, MESEL MAKİNA/WERMAC, MEYDAN MAKİNA, MUTLUAY MAKİNA, ORTADOĞU MAKİNA, ÖZBİLİM, PİXEL, POLYTROPON, RIZA KAĞIT, SANKON, TEKSMAK/AUTROY, TEMATEK, TETAŞ, TEKSMAK, TİMTAŞ, TOPALOĞLU MAKİNA, UÇAR MAKİNA, UĞUR, YUKİ, UMUT MAKİNA, ZENMAK, gibi çok sayıda firmanın tercih ettiği CNR KONFEK, 21-24 Eylül 2022 tarihlerinde, İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.
 
Hostech E-Bilet
 
Sektörün en büyük ticaret platformu olarak düzenlenecek olan CNR KONFEK - Uluslararası Konfeksiyon Makineleri Fuarı milyonlarca dolarlık ticaret hacmi oluşturacak. Son teknoloji konfeksiyon makine ve ekipmanlarının sergileneceği CNR KONFEK, Avrupa’dan Asya’ya, Orta Doğu’dan Balkanlar’a kadar yerli ve yabancı on binlerce alıcıyı katılımcı firmalar ile buluşturacak.