Kalan Süre

Konfeksiyon makineleri sektörünün dünya markaları CNR KONFEK için bir araya geldi


Konfeksiyon makineleri sektörünün dünya markaları, 3-6 Ağustos 2022 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan CNR KONFEK – Konfeksiyon Makineleri Fuarı için CNR Holding yöneticileri ile bir araya geldi. CNR Holding yönetim kurulu başkanı Ceyda Erem’in ev sahipliğinde Hyatt Regency Ataköy otelde gerçekleşen buluşmada CNR Holding tarafından sunumlar gerçekleştirildi. 
 
KONFEK Fuarı’nın çok daha başarılı geçmesi için yurt içinde ve yurt dışında yürütülen pazarlama ve tanıtım faaliyetleri CNR Holding Pazarlama Koordinatörü Hakan Ömer Gider tarafında sektör temsilcilerine anlatıldı. Fuarın özellikle yabancı alıcı ziyaretçi rakamında rekor kırması için CNR’ın BİG DATA – BIA servisini hayata geçirdiğini vurgulayan CRM, Data and B2B Digital Services Grup Koordinatörü Jak Nahmias sistem hakkında detaylı bilgiler paylaştı. CNR KONFEK Fuarı Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Çelik ise fuar kapsamında katılımcıya yönelik yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.
 
Sektörün lider firmalarının katıldığı tanıtım toplantısında firmalar KONFEK 2022 Fuarı’na tam destek verdiklerini ve bu fuarla global ticaretlerinin katlanacağını dile getirdi. CNR Holding yönetim kurulu üyeleri İlhan Erem ve Serhan Erem’inde hazır bulunduğu toplantıda Çatma Makine A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Çatma, Keçoğlu Makina Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Keçoğlu, Astaş Juki Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Aşcı, Alba Makine Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Albayrak, Malkan Makine Genel Müdürü Alpaslan Er ve Fabrika Müdürü Metin Kılıç, Tetaş A.Ş. Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Murat Eren, Glengo Teknoloji A.Ş. Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Cenk Levin Gürcan, Yuki Makina Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Germi’ de yer aldı.
 
CNR KONFEK sektörün tüm beklentilerini karşılayacak
 
Konfeksiyon makine sanayinin en önemli temsilcilerinden Çatma Makine A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Çatma, uzun bir sürenin ardından yapılacak CNR KONFEK Fuarı’nın sektörün tüm beklentilerini karşılayacağını dile getirdi. Fuarın bu yıl birçok yeniliğe ev sahipliği yapacağını belirten Tetaş A.Ş. Satış ve Pazarlama Gen. Md. Yrd. Murat Eren ise CNR Holding tarafından organize edilen, CNR KONFEK Fuarı’nın gerek yurt içi gerekse yurt dışı ziyaretçi çalışmalarının başarılı bir şekilde devam ettiğini vurguladı. 
 
Dünyanın dört bir yanında alıcılar gelecek
 
CNR KONFEK, Avrupa, Afrika, Orta ve Uzak Doğu ülkelerinin yanında Türk Cumhuriyetlerinden de on binlerce alıcıyı katılımcı firmalar ile buluşturacak. Dört yılın ardından sektörün en büyük ticaret platformu olarak hayata geçirilen CNR KONFEK - Uluslararası Konfeksiyon Makineleri Fuarı yüz milyonlarca dolarlık ticaret hacmi oluşturacak. CNR KONFEK, Türk fuarcılık sektöründe, dünyanın en büyük fuarlarını hayata geçiren CNR Holding tarafından organize edilecek. 
 
Son teknoloji ürünler sergilenecek
 
Özellikle AR-GE ve inovasyona ağırlık veren yerli ve yabancı üreticilerin uluslararası alım grupları ile buluşacağı fuar, yeni teknolojileri uygulamak ve yatırımlarına yön vermek isteyen sektör profesyonellerini misafir edecek. Fuarda, Çatma, Astaş, Glengo, Uğur, Tetaş,  Malkan, Alba, Yuki ve Keçoğlu gibi dünya konfeksiyon makine sanayinin en büyük markaları ürün sergileyecek. Fuar ziyaretçileri, CNR KONFEK’te dikiş makinelerinden otomatik kesim makinelerine, cad sistemlerinden nakış makinelerine kadar konfeksiyon sektörüne dair A'dan Z'ye her detayı tek bir platformda görme olanağı bulacak.